logo kavárny
logo kavárny
logo kavárny
logo kavárny
csenderu

Otevřeno v 1. patře
OC Galerie Butovice
Denně 9–21 hod.

Skvělá zábava pro celou rodinu!

semafor

Vítejte v mašinkové kavárně a cukrárně Golden Pacific Café  

 

Jízdenky "Sněz kolik můžeš", dárkové poukazy a produkty z naší vlastní cukrářské a lahůdkářské výroby naleznete v e-shopu

   

 

 

  

Nejprodávanější produkty z našeho e-shopu

 

Prohlášení o ochraně soukromí

ERIC Express Restaurant International Company, s.r.o. se zavazuje respektovat a ochraňovat Vaše soukromí. ERIC Express Restaurant International Company, s.r.o.  se zavázal chránit vaše osobní údaje a postupuje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.

ERIC Express Restaurant International Company, s.r.o. je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Kde jsou vyžadovány osobní údaje

ERIC Express Restaurant International Company, s.r.o. na svých stránkách zveřejňuje informace nejen o produktech a službách, které nabízí, ale i informace o kontaktech na naší společnost, základní údaje o naší společnosti, nabídky možnosti zaměstnání , atd. Veškeré tyto informace jsou dostupné, aniž bychom po návštěvnících stránek vyžadovali jakékoliv osobní údaje. Výjimku tvoří používání obchodního systému (e-shopu). V tomto případě je po návštěvnících při nákupu vyžadováno zadání osobních údajů, na základě kterých se ověřuje jejich identita a povoluje vstup. Data jsou shromažďována na dobu nejméně 3 let, vždy však do doby než zákazník sám požádá emailem o vymazaní svých dat z naší databáze. Poskytnutí dat je nutnou podmínkou pro registraci a nákup zboží. Pokud si přejete svá data smazat, pošlete prosím email na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Smazáním dat se zruší Váš uživatelský účet a Vaše registrace.

Jaké údaje shromažďujeme

ERIC Express Restaurant International Company, s.r.o. provozuje stránky na kterých můžete objednávat produkty nebo služby, zadávat požadavky a registrovat se pro zasílání materiálů. Osobními údaji, které jsou shromažďovány na těchto stránkách, jsou fakturační informace, dodací adresa, kontaktní osoba, telefonní spojení, emailová adresa a obchodní transakce.

Proč tyto údaje shromažďujeme

ERIC Express Restaurant International Company, s.r.o. bude shromažďovat a používat vaše osobní údaje pouze s vaším vědomím a souhlasem, a to pro objednávání, případně následné používání produktů a služeb. Můžeme používat vaše údaje pro účely související s poskytováním služeb vaší osobě, což zahrnuje zpracování objednávek, uzavření smlouvy, poskytování služeb a produktů, případně informací, které žádáte či odpovědí na vaše stížnosti nebo dotazy.

Souhlas s poskytnutím osobních údajů

ERIC Express Restaurant International Company, s.r.o. získává váš dobrovolný souhlas se zařazením poskytnutých údajů do databáze společnosti a jejich dalším zpracováním registrací na našich stránkách. Jestliže se rozhodnete poskytnout nám osobní údaje (jakékoliv informace, podle kterých lze identifikovat vaši osobu), buďte ujištěni, že budou použity pouze s cílem podporovat vás jako našeho zákazníka.

přednosta stanice
přednosta stanice