logo kavárny
logo kavárny
logo kavárny
logo kavárny
csenderu

Otevřeno v 1. patře
OC Galerie Butovice
Denně 9–21 hod.

Skvělá zábava pro celou rodinu!

semafor

Máte akční kupón, který chcete uplatnit v našem e-shopu? Pak pokračujte ZDE a vyberte si některý z produktů v akci. Pokud slevový kupón nemáte, tak vám bude odečtena standardní sleva e-shopu 10%.

Novinky


Prosinec 2020

Vážení přátelé mašinkové kavárny,

po šesti úspěšných letech jsme se rozhodli pozastavit naší činnost. Velmi obtížně se podniká v době, kdy platit zaměstnance a nájem musíte, ale činnost máte díky chaotickým vládním opatřením střídavě zakázanou a nebo extrémně omezenou. Perspektivu zlepšení podmínek pro podnikání v gastronomii v nejbližší postcovidové době a to zejména v nákupních centrech, vnímáme bohužel jako špatnou.

Těšíme se, že náš tým najde nový prostor s přístupem z ulice, kde nebudou platit výrazně přísnější hygienická omezení pro obchodní centra a kde pro Vás a Vaše děti budou moci mašinky jezdit i po skončení epidemie COVID. Uvítáme Vaše nápady a tipy, kde novou mašinkovou restauraci postavit. Rádi navážeme strategické partnerstvím s někým, kdo též věří zážitkové gastronomii a chtěl by se na našich budoucích projektech podílet.

Pokud máte u nás objednávky z e-shopu, tak všem vracíme peníze. Pokud máte slevový voucher od nás a nebo od někoho jiného, tak jeho vydavatel se vám též pokusí voucher kompenzovat.

Velmi Vám děkujeme za radost, kterou jsme mohli vidět u vašich dětí při zábavě u vláčků a důvěru, s kterou jste pravidelně u nás objednávali občerstvení a dorty pro vaše oslavy.

Přejeme Vám krásné Vánoce. Mašinky i my se na Vás budeme těšit v lepších časech!

Za tým Golden Pacific Café,
Korbovi
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

gpc interier


Říjen 2020

Z důvodu aktuálního nařízení vlády máme od 22/10 zavřeno.

Mašinky i my se na Vás budeme těšit v lepších časech :-)


Září 2020

Od 14/9/2020 za polovinu! Denně nyní u nás můžete v klidu posedět a vychutnat si Cappuccino, Latté Macchiato, Espresso dovezené mašinkou až ke stolu a to za polovinu ceny. Stačí, když obsluze sdělíte heslo "mašinka" a přijdete mezi 9:00-11:00.

kava za polovinu ceny


 Srpen 2020

Přátelé mašinkové restaurace, Diamantová jízdenka"sněz kolik můžeš" je naším klenotem, sjíždějí se na ní rodiny s dětmi z celé ČR a proto jí náležitě věnujeme pozornost i my při jejím vylepšování.
Sledovali jsme vaše připomínky a oblíbenost jednotlivých dobrůtek z Diamantové jízdenky a rozhodli jsme se provést některé změny, které si můžete prohlédnout na mašinkovém objednávkovém lístečku níže. Věříme, že se vám tyto změny budou líbit. Těšíme se na vaší návštěvu :-)

diamantova1


Listopad 2019

Již přijímáme objednávky na vánoční cukroví 2019. K ochutnání bude cukroví k dispozici již od 5.11.

vanocnipecivo3


Říjen 2019

Dárkové vánoční poukazy můžete nyní zakoupit v našem e-shopu. Prodej bude množstevně omezen na 1000ks (do 24/12). Platnost je nastavena na 6 měsíců od dne zakoupení. Voucher můžete buď obdržet elektronicky a nebo si jej můžete přijít vyzvednout zalaminovaný přímo k nám do kavárny.

Jsou k dispozici následující typy vánočních voucherů, popis naleznete po kliku:
Diamantová jízdenka pro dospělého    
Diamantová jízdenka pro dítě            
Sladká jízdenka pro dospělého          
Sladká jízdenka pro dítě                     
Řízkové vlaky (dítě i dospělý)       
 

Červenec 2019

Od 29/7 můžete u všech našich stolů zaplatit svůj účet přímo přes mobilní aplikaci Qerko. Stačí naskenovat QR kód, který je nalepený na každém stole, stáhnout si mobilní aplikaci a následně on-line zkontrolovat svůj účet a zaplatit z vašeho mobilního telefonu. Následně nemusíte již kontaktovat obsluhu a rovnou můžete opustit restauraci.


Červen 2019

Dětská jízdenka za vysvědčení zdarma! Ke každé zakoupené dospělé jízdence dostanou od nás vaše děti za vysvědčení celé prázdniny dětskou jízdenku zdarma. Platí pouze při zakoupení jízdenky na místě. Nezapomeňte si udělat rezervaci :-)

letak deti vysvedceni web


Květen 2019

Odteď máme na čepu Oceňovaný Cider Black Hill.


Říjen 2018

Již přijímáme objednávky na vánoční cukroví 2018.

Až do 15.10. můžete objednat vánoční cukroví s 30% slevou ZDE!

webbanner4


Duben 2018

Uvažovali jste o vlastním obrázku na dortu, případně by vaše děti chtěly na dortu mít některý ze známých pohádkových motivů? Pořídili jsme profesionální tiskárnu na jedlý papír od firmy MODECOR. Na dort vám vytiskneme cokoli si budete přát ZDE a nebo si můžete rovnou vybrat z našich dortů s jedlým papírem.


Březen 2018

Po několikaleté rekonstrukci bylo 15.3. slavnostně znovuotevřeno nákupní centrum Galerie Butovice. Naším darem pro tuto příležitost byl krásný patrový dort na obrázku. Přijďte se k nám podívat na vláčky plné dobrůtek a při té příležitosti můžete navštívit novou prodejnu KIKA a další nové prodejny v nákupním centru.


Prosinec 2017

Silvestrovské pohoštění

Objednávat minindezerty, dvouhubky a obložené mísy můžete až do 30.12. 18:00 a následně vyzvedávat až do 31.12. 14:00. Vyzkoušejte v objednávce kód LAHUDKY a určitě objednáte u nás :-)

Vánoční dílničky - 3/12, 9/12, 17/12

Přijďte na vánoční dílničky do obchodního centra Galerie Butovice a zařaďte do programu návštěvu mašinkové kavárny. Vaše děti budou z vláčků nadšené. Doporučujeme rezervaci místa v kavárně ZDE.

Mikuláš - 5/12

Ve vstupním foyer OC Galerie Butovice bude postavené pódium, na kterém bude probíhat divadelní kabaret - pohádka Andělské čertoviny. U pódia se budou pohybovat též Mikuláš s andělem a čerty a budou dětem rozdávat mikulášskou nadílku. Přijďte na Mikuláše a stavte se cestou s dětmi u nás na vláčky :-) Doporučujeme rezervaci místa v kavárně ZDE.


Září 2017 - Butovická pouť

17. září 2017 nás najdete na Butovické pouti. Budeme prodávat polévky, cukroví, marcipánové figurky a další lahůdky, které znáte z naší kavárny. Pouť bude probíhat přímo u OC Galerie Butovice. Těšíme se na vás!


Červenec 2017 - Marcipánové figurky, jedlý papír

Od července pravidelně doplňujeme vitínu s marcipánovými figurkami. Velký výběr figurek u nás naleznete od července až do odvolání.

Pečete si dorty sami doma? Pořiďte si u nás jedlý papír s nejznámějšími motivy jako Spiderman, Cars, Princezny, Ledové království.


Květen 2017 - Točené pivo

Častým dotazem v poslední době bylo, zda máme točené pivo. Vzhledem k tomu, že se profilujeme jako mašinková kavárna, nejen pro rodiny s dětma, tak jsme se diskusím o rozšiřování sortimentu piva trošku bránili. Nakonec ale přání zákazníků zvítězilo a po dlouhém vybírání jsme vybrali dvě točená piva, 11° Granát Černá Hora Tmavý Ležák a 10° Vysoký Chlumec Princ Max X. Věříme, že Vám budou chutnat :-)

  


Prosinec 2016 - Poukazy s finanční hodnotou

Nově můžete zakoupit v našem e-shopu poukazy v hodnotě 500 KČ a 1000 KČ na útratu v kavárně. Nyní se slevou 10% !


Listopad 2016 - Vánoční dárkové poukazy

Dárkové vánoční poukazy můžete nyní zakoupit v našem e-shopu. Prodej bude množstevně omezen na 1000ks (do 24/12) jako minulý rok, protože kapacitní možnosti kavárny jsou omezené. Platnost je nastavena na 6 měsíců od dne zakoupení. Voucher můžete buď obdržet elektronicky a nebo si jej můžete přijít vyzvednout zalaminovaný přímo k nám do kavárny.

Jsou k dispozici následující typy vánočních voucherů, popis naleznete po kliku:
Diamantová jízdenka pro dospělého    
Diamantová jízdenka pro dítě             
Sladká jízdenka pro dospělého           
Sladká jízdenka pro dítě                     
Řízkové vlaky (dítě i dospělý)             


 

Září 2016 - Cupcakes

Znáte naše Cupcakes? Pečeme je ve vlastní pekárně a plní je naše zkušené cukrářky. Na e-shopu nyní začínáme s vánočními motivy. Chuť lahodná, vzhled lákavý. Ochutnejte také :-) Pro prvních 100 zákazníků je připravena sleva 30% po zadání kódu v objednávce: "MameRadiCupcakes". Akce platí do 12. listopadu 2016 při platbě předem. Zakupte nyní a termín vyzvednutí si můžete zvolit až do konce prosince. Nakupujte ZDE.


Duben 2016 - Diamantové jízdenky

Od jara 2016 máme v nabídce Diamantové jízdenky, které se staly v mnohém vylepšenou náhradou úspěšných Zlatých jízdenek. Změna je zejména v širší nabídce produktů jezdících na mašinkách z teplé kuchyně. Obsah Diamantových jízdenek viz obrázek níže. Zakoupit Diamantové jízdenky můžete ZDE.
 

Listopad 2016 - Dvouhubky

Cena 12,- Kč / 1ks, 
Při objednání 30 a více ks vám nabídneme zajímavé slevy.
Základem dvouhubek je výborná francouzská bagetka, kterou zdobíme jen nejlepšími lahůdkami jako jsou uzeniny od Dolejších z Davle.
Druhy dvouhubek:
* šunková ( zdobeno dušenou šunkou výběrovou od Dolejších z Davle )
* s paprikášem ( zdobeno paprikášem od Dolejších z Davle )
* čabajková ( zdobeno maďarskou klobáskou od Dolejších z Davle )
* debrecínská  ( zdobeno debrecínskou pečení od Dolejších z Davle )
* kaviárová  ( zdobeno červeným a černým kaviárem )
* a lá humr  ( zdobeno výbornou pomazánkou a lá humr s pomerančem )
* česneková  ( zdobeno česnekovou sýrovou pomazánkou s hroznovým vínem )
* hermelínová  ( zdobeno hermelínovou pomazánkou a hermelínem )
 
 

Obložené mísy

od 450,- Kč dle velikosti, složení a váhy
  

 

přednosta stanice
přednosta stanice