logo kavárny
logo kavárny
logo kavárny
logo kavárny
csenderu

Otevřeno v 1. patře
OC Galerie Butovice
Denně 9–21 hod.

Skvělá zábava pro celou rodinu!

semafor

ČASTÉ DOTAZY

Otázka: Jak se k vám dostanu od metra? 

Odpověď: Je to vůbec nejčastější dotaz, ale věřte, že je to úplně jednoduché. Rozhlédněte se ve stanici metra a uvidíte již na schodech obrovskou reklamu s šipkou směrem k OC Galerie Butovice. Pak již jen rovnou za nosem. Za první budovou administrativního centra Office Park Nové Butovice je OC Galerie Butovice vidět. V OC Galerie Butovice se nacházíme přesně na druhé straně než je vchod do centra a to v 1. patře. Nemějte strach, najdete nás zcela bezpečně. Kontakty jsou případně ZDE.


Otázka:
Jak to u vás funguje ? 

Odpověď: U nás se usadíte ke stolku (na své nádraží) a u servírky si můžete objednat cokoli z nápojového a jídelního lístku. Některé nápoje a dorty Vám může přivést mašinka. Pokud si objednáte jednu z našich jízdenek, tak Vám mašinka bude podle typu jízdenky jezdit, dokud neřeknete dost. Na jízdenky z naší nabídky doporučujeme vytvořit rezervaci míst v kavárně ZDE, kavárna bývá často velmi obsazená. 


Otázka
: Co přesně znamenají jízdenky "sněz kolik můžeš" ? 

Odpověď: Jízdenka "sněz kolik můžeš" znamená, že Vám bude mašinka vozit pochoutky dokud budete mít chuť. Jízdenky máme tři druhy: sladkou, řízkové vlaky a diamantovou. Při sladké jízdence Vám mašinka vozí minidortíčky různých tvarů a chutí. Při diamantové jízdence dostanete při každém příjezd vlaku speciální diamantové meníčko, kde zaškrtnete vybrané pokrmy ze studené a nebo teplé kuchyně a vláčkem odešlete k objednání, takto stále dokola, dokud nebudete mít dost. Při řízkových vlacích vám přijede mašinka 3x. Nejdříve s předkrmem, pak s hlavním jídlem a nakonec s dezertem. Přikládáme fotografii aktuálních sladkých minidezertů, které denně umísťujeme do výlohy a řízkový vlak.     

 

Otázka: Máte i jiné zákusky než jen minidortíčky ? 

Odpověď: Ano, denně vyrábíme přímo v naší cukrárně v zázemí kavárny několik druhů výborných zákusků, které si u nás můžete vybrat z prostorné vitríny.

 

Otázka: Můžu se u Vás najíst, tedy vaříte i něco teplého? 

Odpověď: Ano, máme stálé menu teplých jídel a salátů. Každý den připravujeme obědové menu, kde nezapomínáme ani na vegetariány.


Otázka: Nelze vyjímečně Diamantovou jízdenku využít denně před 14:00?

Odpověď: Bohužel NELZE a nemůžeme v tom dělat žádné vyjímky, protože naše kuchyň do 14:00 připravuje obědy a až těsně před 14:00 dokončuje přípravu na Diamantové jízdenky, aby je bylo možné spustit od 14:00. Prosíme pochopte, je to skutečně bez výjimek.

     přednosta stanice
přednosta stanice