logo kavárny
logo kavárny
logo kavárny
logo kavárny
csenderu

Otevřeno v 1. patře
OC Galerie Butovice
Denně 9–21 hod.

Skvělá zábava pro celou rodinu!

semafor
O mašinkách a o kavárně

Ocenění "Kavárna roku" za region Praha jsme získali za rok 2013 v soutěži Czech Gastronomy Awards. V anketě Mattoni restaurace roku 2015 jsme se umístili v žebříčku TOP 100 nejlepších restaurací v ČR.

 

Rodinná kavárna pro děti i dospělé

Jako rodiče pětiletého Daníka dobře víme, co se mu líbí, co mu chutná a co je pro něj zdravé. Mašinkám úplně propadl, nejraději by byl u nich celý den a každý den. Stejné kouzlo působí i na děti našich hostů, kupodivu stejně na holčičky jako chlapečky.

Otcové si také rádi vzpomínají na svoji dětskou zálibu (která některé ani nikdy neopustila !).  Maminky jsou u nás také spokojené, protože děti nezlobí a pro nejmenší je dětský koutek, do kterého je od všech stolků dobře vidět. Máme dost místa i pro kočárky.

Staráme se, aby naše dobroty byly jako od maminky. Nakupujeme proto kvalitní čerstvé suroviny od pečlivě vybraných výrobců. Například pro výrobu dortíků používáme čerstvou živočišnou šlehačku místo rostlinných náhražek, pro výrobu lahůdkářských pochoutek objednáváme od Dolejších z Davle, uzenářství Hajšo či Vimperské uzeniny. Snažíme se nabízet také speciality, které jsou málo vidět v jiných kavárnách (Chai Latté David Rio, domácí limonády atd.)

Sami ve vlastní kuchyni, cukrářské a lahůdkářské výrobně připravujeme vše, co se nabízí na jídelním lístku. Kuchyně a výrobny jsou přímo součástí kavárny, takže není problém připravit jen tolik, kolik se do večera spotřebuje. Zboží máme proto stále čerstvé a prvotřídní kvality.

 

Kdo nevěří, ať k nám běží!

Pro investory

Jste investor? Jste potenciální franšízant? Chtěli byste také takovou kavárnu s vláčkama a zajímá Vás, jak je možné, že ve velmi průměrném obchodním centru a velmi průměrné lokalitě je Golden Pacific Café velmi úspěšným, oblíbeným a hojně navštěvovaným podnikem, kde jsou běžně k vidění rodiny s dětmi i z opačného konce republiky? Tak nám dejte vědět! Jsme připraveni Vám zodpovědět jakékoli dotazy a jsme na spolupráci velmi dobře připraveni.

Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

S pozdravem,

Tým Golden Pacific Café

 

    

Volná pracovní místa

Cukrářka

Hledáme cukrářky/cukráře. Jak samostatné se zkušenostmi, tak začínající, ochotné se učit. Požadujeme spolehlivost, pečlivost, pracovitost. Odměnou je zajímavé finanční ohodnocení dle odvedené práce, příjemný kolektiv a inspirativní zázemí v kavárně/cukrárně roku 2013. Je možné se dohodnout na směnách dle vašich časových možností, proto vhodné i pro ženy na MD.

Kontaktujte nás na tel. 601 558 806 a nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Brigádníci

Hledáme brigádníky pro pomocnou obsluhu v kavárně a ovládání modelových mašinek, které u nás vše rozváží z baru až ke stolu zákazníka. Požadujeme pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování. Vhodné i pro studenty s časovou flexibilitou.

Kontaktujte nás na tel. 601 558 806 a nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

přednosta stanice
přednosta stanice